Onze mensen staan voor u klaar

Heeft u een vraag voor ons, wij beantwoorden deze graag
  • Werner Diels
    T. + 32 (0)483 312 122 E. werner@kmo-insider.biz

    Mensen ontmoeten en ervaringen delen is steeds verrijkend. Voor ondernemers en bedrijfsleiders die passioneel met hun vak bezig zijn is dat echt niet anders! Daar wil ik graag opnieuw aan meewerken met jou… met net zoveel passie als jij in jouw job aan de dag legt!

  • Manu Van Nuffel
    T. + 32 (0)488 625 000 E. manu@kmo-insider.biz

    Het geeft enorme voldoening om vanuit een passie naar het zoeken van de perfecte communicatiemix een klant mee te kunnen doen en zien groeien!

  • Patrick Moens
    T. + 32 (0)479 200 200 E. patrick@kmo-insider.biz

    Ik draag zorg voor de algemene organisatie: het samenspel bij het bouwen van het netwerkplatform tussen deelnemers en partnerbedrijven, het aantrekken van de juiste strategische partners en leveranciers. Ik draag ook zorg voor het financiële plan van deze organisatie.

  • Natasja Van der Jonckheyd
    T. + 32 (0)483 258 080 E. natasja@kmo-insider.biz

    Als marketing coördinator van kmo-connected sta ik in voor de website, marketing en de communicatie naar partners en deelnemers toe. Altijd beschikbaar voor een vraag over het event!

  • Dirk Van Bouchout
    T. +32 (0) 472 692 907 E. dirk@kmo-insider.biz

    Ik verzorg het technisch en productie aspect van kmo-connected.

  • Luc Van der Auwera
    T. + 32 (0)477 767 471 E. luc@kmo-insider.biz

    Graag zit ik met jou samen over een manier hoe we jouw communicatie kunnen verzorgen voor het hele event.

  • Sabine Philips
    T. + 32 (0)485 185 656 E. sabine@kmo-insider.biz

    Wil je deelnemen aan de kmo-connected dan zorg ik er mee voor dat jouw deelname vlekkeloos verloopt of je nu standhouder, congressist of bezoeker bent.

Locatie:

AED Studios
Fabriekstraat 38
2547 Lint

T. +32(0)3 491 83 75

info@kmo-connected.biz
www.kmo-connected.biz
Openingsuren:
Donderdag 30 november 08.30 - 22.00

Wilt u graag persoonlijk advies?
Vraag het ons direct

Het formulier is niet correct ingevuld!